پالانی HS کوبیت

سنگ شکن ها در صنعت معادن بسیار کاربردی هستند. این دستگاه ها در اشکال گوناگون تولید شده اند و این موضوع کاربردی بودن آنها را نشان می دهد. به گونه ای که از هر نوع سنگ شکن می توان برای یک نوع یا چند نوع تولید سنگ استفاده کرد. به عنوان مثال برای تولید ماسه، شن و یا تولید سنگ های درشت تر از سنگ شکن های خاصی استفاده می شود. فروش قطعات سنگ شکن سری HS نیز مانند دیگر سنگ شکن ها با ویژگی های خاص معرفی می گردد. مسلماً صاحبان صنایع و معادن با فروش قطعات سنگ شکن سری HS به خوبی آشنا می باشند. یکی از قطعات سنگ شکن ها پالانی است. سنگ شکن ها در صنعت معادن بسیار کاربردی هستند.

انواع پالانی HS 

شما می توانید قبل از خرید سنگ شکن در مورد اجزای آن و قابلیت های هر یک اطلاعات کافی را بدست آورید. به عنوان مثال وقتی برای تولید شن یا ماسه اقدام به خرید سنگ شکن می کنید، باید توضیحات زیادی در زمینه نوع سنگ شکن، ابعاد و اندازه آن به شما ارائه شود. وجود راهنما و مشاور در این زمینه می تواند شما را به هدف تان برساند و به یک نتیجه عالی و قانع کننده دست یابید. پالانی کوبیت hs انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح مختصر هر یک از آن ها می پردازیم.

پالانی HS کوبیت
توضیحات تکمیلی محصول

سنگ شکن ها در صنعت معادن بسیار کاربردی هستند. این دستگاه ها در اشکال گوناگون تولید شده اند و این موضوع کاربردی بودن آنها را نشان می دهد. به گونه ای که از هر نوع سنگ شکن می توان برای یک نوع یا چند نوع تولید سنگ استفاده کرد. به عنوان مثال برای تولید ماسه، شن و یا تولید سنگ های درشت تر از سنگ شکن های خاصی استفاده می شود. فروش قطعات سنگ شکن سری HS نیز مانند دیگر سنگ شکن ها با ویژگی های خاص معرفی می گردد. مسلماً صاحبان صنایع و معادن با فروش قطعات سنگ شکن سری HS به خوبی آشنا می باشند. یکی از قطعات سنگ شکن ها پالانی است. سنگ شکن ها در صنعت معادن بسیار کاربردی هستند. این دستگاه ها در اشکال گوناگون تولید شده اند و این موضوع کاربردی بودن آنها را نشان می دهد. به گونه ای که از هر نوع سنگ شکن می توان برای یک نوع یا چند نوع تولید سنگ استفاده کرد. به عنوان مثال برای تولید ماسه، شن و یا تولید سنگ های درشت تر از سنگ شکن های خاصی استفاده می شود. فروش قطعات سنگ شکن سری HS نیز مانند دیگر سنگ شکن ها با ویژگی های خاص معرفی می گردد.

پالانی HS10

 

پالانی HS10 یک قطعه از سنگ شکن فکی HS10 است. این پالانی در دهانه سنگ شکن قرار می گیرد و سنگ ها را به قطعات کوچکتر خرد می کند. پالانی HS10 معمولاً از جنس چدن نایهارد یا فولاد منگنزی ساخته می شود. پالانی HS10 از جمله قطعات سنگین کوبیت است که در هر بسته آن یک عدد پالانی وجود دارد. پالانی کوبیت HS10 در فولاد منگنزی مولیبدن دار یا فولاد منگنزی تولید می شود. در هر دست پالونی تنها یک عدد جای گرفته و وزن قابل توجهی در لیست فروش قطعات سنگ شکن سری HS به خود اختصاص می دهد. این وزن برابر با 830 کیلوگرم می باشد.

پالانی HS10 دارای مشخصات فنی زیر است:

  • عرض: 1000 میلی متر
  • ارتفاع: 1000 میلی متر
  • ضخامت: 200 میلی متر
  • جنس: چدن نایهارد یا فولاد منگنزی

پالانی HS10 باید به طور منظم از نظر سایش و خوردگی بررسی شود و در صورت نیاز تعویض شود.

خرید پالانی HS10

شما می توانید قبل از خرید سنگ شکن در مورد اجزای آن و قابلیت های هر یک اطلاعات کافی را بدست آورید. به عنوان مثال وقتی برای تولید شن یا ماسه اقدام به خرید سنگ شکن می کنید، باید توضیحات زیادی در زمینه نوع سنگ شکن، ابعاد و اندازه آن به شما ارائه شود. وجود راهنما و مشاور در این زمینه می تواند شما را به هدف تان برساند و به یک نتیجه عالی و قانع کننده دست یابید. برای خرید پالانی HS10 باید به این نکات توجه داشته باشید. قبل از هر چیز باید با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت کرده و اطلاعات کافی را در مورد آن بدست آورید و سپس نسبت به خرید آن از روش های مختلف اقدام کنید. 

پالانی HS11

 پالانی HS11 از جمله قطعات سنگین کوبیت است که در هر بسته آن یک عدد پالانی وجود دارد. پالانی کوبیت HS11 در فولاد منگنزی مولیبدن دار یا فولاد منگنزی تولید می شود. در هر دست پالونی تنها یک عدد جای گرفته و وزن قابل توجهی در لیست فروش قطعات سنگ شکن سری HS به خود اختصاص می دهد. این وزن برابر با 830 کیلوگرم می باشد.

خرید پالانی HS11

برای خرید پالانی HS11 باید به این نکات توجه داشته باشید. قبل از هر چیز باید با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت کرده و اطلاعات کافی را در مورد آن بدست آورید و سپس نسبت به خرید آن از روش های مختلف اقدام کنید. 

پالانی منگنزی

مسلماً صاحبان صنایع و معادن با فروش قطعات سنگ شکن سری HS به خوبی آشنا می باشند. یکی از قطعات سنگ شکن ها پالانی است. پالانی منگنزی از جمله قطعات سنگین کوبیت است که در هر بسته آن یک عدد پالانی وجود دارد. پالانی منگنزی در فولاد منگنزی مولیبدن دار یا فولاد منگنزی تولید می شود. در هر دست پالونی تنها یک عدد جای گرفته و وزن قابل توجهی در لیست فروش قطعات سنگ شکن سری HS به خود اختصاص می دهد. 

خرید پالانی منگنزی

شما می توانید قبل از خرید سنگ شکن در مورد اجزای آن و قابلیت های هر یک اطلاعات کافی را بدست آورید. به عنوان مثال وقتی برای تولید شن یا ماسه اقدام به خرید سنگ شکن می کنید، باید توضیحات زیادی در زمینه نوع سنگ شکن، ابعاد و اندازه آن به شما ارائه شود. وجود راهنما و مشاور در این زمینه می تواند شما را به هدف تان برساند و به یک نتیجه عالی و قانع کننده دست یابید. برای خرید پالانی منگنزی باید به این نکات توجه داشته باشید. قبل از هر چیز باید با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت کرده و اطلاعات کافی را در مورد آن بدست آورید و سپس نسبت به خرید آن از روش های مختلف اقدام کنید.
 

مطالب کاربردی : 


 

دستگاه سنگ شکن چکش HS10 منگنزی بغل بند مثلثی نافی دار
  گیربکس صنعتی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار گیربکس کتابی
خرید سنگ شکن غلطک نوار نقاله سنگ شکن فکی
رولیک خرید قطعات سنگ شکن بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار
سلاکس فروآلیاژها خاک کوره
مواد ریخته گری چسب سیلیکات ماسه ریخته گری