فلنج کوبیت

فلنج یکی از تجهیزات و اتصالات مهم و  مورد استفاده در صنایع است که به دلیل جداسازی آسان اتصالات از یکدیگر، محبوبیت بالایی در بازار فروش دارد و یکی ازپرطرفدارترین و کاربردی ترین تجهیزات است. جهت استفاده درست و مناسب از فلنج در تاسیسات و صنایع مختلف لازم است تا با انواع مختلف فلنج آشنا باشیم.

فلنج کوبیت
توضیحات تکمیلی محصول

فلنج لبه نازک کوبیت

سنگ شکن ضربه ای (چکشی) ، یا به اصطلاح کوبیت ؛ یکی از تجهیزات صنعتی است که در مرحله فرآوری مواد معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و جزء سنگ شکن های قدرتمند و پر استفاده می باشد می باشد. این محصول با ارزش، از قطعات یدکی متعددی تشکیل شده و مونتاژ می شود. هر یک از این قطعات دارای عملکردی مشخص و حیاتی می باشند. فلنج لبه نازک کوبیت ، به منظور اتصال قطعات مختلف دستگاه استفاده می شود و نسبت به دیگر محصولات مشابه ، از لبه های نازک تری برخوردار است. سنگ شکن های چکشی صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند از جمله ؛ صنایع تولید ماسه و سیمان ، صنایع مواد غذایی ، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه و غیره. فلنج لبه نازک کوبیت ، با توجه به کاربرد مهمی که دارد ، جز قطعات پر مصرف و مهم این دستگاه ها می باشد. به طور کلی ، فلنج ها جز ابزار هایی هستند که می توانند کاربرد های بسیار متفاوتی‌ را داشته باشند. این محصولات کوچک و بی نظیر ، باعث ایجاد اتصال بین دستگاه ها و لوله های مختلف یک دستگاه می شوند. 

فلنج لبه کلفت کوبیت

اگر در صنعت خود نیاز به وصل کردن انواع مختلفی از شیرآلات و لوله ها داشته باشید ، می توانید از انواع فلنج ها مانند فلنج لبه کلفت کوبیت استفاده کنید. این محصول با توجه به نقش گسترده ای که در انواع صنایع داخل کشور دارد ؛ مورد توجه بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها قرار گرفته است. فلنج ها ، در بسیاری از ابعاد و اشکال مختلف تولید می شوند و هر یک از آن ها ، دارای کاربرد های خاص خود می باشند. این قطعه ، شبیه دیسک می باشد و شکلی دایره ای مانند دارد. ضخامت های طراحی شده برای تولید این قطعه متفاوت می باشد. فلنج لبه کلفت کوبیت ، دارای بیشترین ضخامت موجود می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. هنگامی که دو قطعه (لوله یا شیرآلات) مختلف از دستگاه کوبیت را به هم متصل کنید ، آن ها را می توان با استفاده از فلنج ها باز و یا بسته کرد. همین ویژگی باعث کار کرد آسان تر دستگاه سنگ شکن ما در فشار های بالا می شود. این قطعات ، از متریال ها و جنس های مختلفی ساخته می شوند و هر کدام با توجه به جنسی که دارند ؛ در شرایط و محیط های خاصی به کار می روند. جهت خریداری این قطعات نسبتا کوچک و پرکاربرد ، بهتر است با توجه به مدل دستگاه و نیاز کاری خود ، آن را انتخاب نمایید.

 

 

مطالب کاربردی : 


 

دستگاه سنگ شکن چکش HS10 منگنزی بغل بند مثلثی نافی دار
  گیربکس صنعتی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار گیربکس کتابی
خرید سنگ شکن غلطک نوار نقاله سنگ شکن فکی
رولیک خرید قطعات سنگ شکن بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار
سلاکس فروآلیاژها خاک کوره
مواد ریخته گری چسب سیلیکات ماسه ریخته گری