شوت ماسه ساز خرگوشی

شوت ماسه ساز دارای سه نوع می باشد که در کل کار هدایت بار را در دستگاه ماسه ساز خرگوشی بر عهده دارد .

شوت ماسه ساز خرگوشی
توضیحات تکمیلی محصول

شوت ماسه ساز 

شوت ماسه ساز دارای سه نوع می باشد که در کل کار هدایت بار را در دستگاه ماسه ساز خرگوشی بر عهده دارد . شوت ماسه ساز از جنس چدن ساخته می شود به جز شوت ورودی ماسه ساز که از جنس آهن هم ساخته می شود .

انواع شوت ماسه ساز

1 - شوت گلویی ماسه ساز : اولین قسمت از دستگاه ماسه ساز خرگوشی که با بار ورودی به دستگاه در ارتباط است شوت گلویی یا شوت ورودی ماسه ساز است . شوت گلویی ماسه ساز یا شوت ورودی ماسه ساز در دونوع چدنی و آهنی ساخته می شود که نوع چدنی آن مرسوم تر است و در حدود 50 کیلوگرم وزن دارد . این شوت بار ورودی دستگاه را به سمت داخل دستگاه و چکش های ماسه ساز خرگوشی هدایت می کند . شوت گلویی ماسه ساز که با ورق های آهن ساخته می شود از دو قسمت مجزا ساخته می شود .

2 - شوت میانی ماسه ساز : همانگونه که از اسم آن مشخص است در میان پروسه خردایش قرار دارد و بار خرد شده را به قسمت خروجی هدایت می کند . وزن این شوت در حدود 130 کیلوگرم است و از جنس چدن ساخته شده است . 

3 - شوت خروجی : همانطور که از اسم این شوت پیداست ، این شوت در انتهای پروسه خردایش قرار دارد و بار خرد شده یا همان محصول را به خارج از دستگاه هدایت می کند . این شوت نیز مانند شوت میانی از جنس چدن ریختگری شده و در حدود 140 کیلوگرم وزن دارد . 

 

 

مطالب کاربردی : 


 

دستگاه سنگ شکن چکش HS10 منگنزی بغل بند مثلثی نافی دار
  گیربکس صنعتی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار گیربکس کتابی
خرید سنگ شکن غلطک نوار نقاله سنگ شکن فکی
رولیک خرید قطعات سنگ شکن بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار
سلاکس فروآلیاژها خاک کوره
مواد ریخته گری چسب سیلیکات ماسه ریخته گری