دات نت نیوک
شوت ماسه ساز خرگوشی
admin

شوت ماسه ساز خرگوشی

شوت ماسه ساز

شوت ماسه ساز 

شوت ماسه ساز دارای سه نوع می باشد که در کل کار هدایت بار را در دستگاه ماسه ساز خرگوشی بر عهده دارد . شوت ماسه ساز از جنس چدن ساخته می شود به جز شوت ورودی ماسه ساز که از جنس آهن هم ساخته می شود .

انواع شوت ماسه ساز

1 - شوت گلویی ماسه ساز : اولین قسمت از دستگاه ماسه ساز خرگوشی که با بار ورودی به دستگاه در ارتباط است شوت گلویی یا شوت ورودی ماسه ساز است . شوت گلویی ماسه ساز یا شوت ورودی ماسه ساز در دونوع چدنی و آهنی ساخته می شود که نوع چدنی آن مرسوم تر است و در حدود 50 کیلوگرم وزن دارد . این شوت بار ورودی دستگاه را به سمت داخل دستگاه و چکش های ماسه ساز خرگوشی هدایت می کند . شوت گلویی ماسه ساز که با ورق های آهن ساخته می شود از دو قسمت مجزا ساخته می شود .

2 - شوت میانی ماسه ساز : همانگونه که از اسم آن مشخص است در میان پروسه خردایش قرار دارد و بار خرد شده را به قسمت خروجی هدایت می کند . وزن این شوت در حدود 130 کیلوگرم است و از جنس چدن ساخته شده است . 

3 - شوت خروجی : همانطور که از اسم این شوت پیداست ، این شوت در انتهای پروسه خردایش قرار دارد و بار خرد شده یا همان محصول را به خارج از دستگاه هدایت می کند . این شوت نیز مانند شوت میانی از جنس چدن ریختگری شده و در حدود 140 کیلوگرم وزن دارد . 

مطلب قبلی جاسندانی بهرینگر
مطلب بعدی پیچ اصلی هیدروکن
1119 رتبه بندی این مطلب:
5.0