باتمشل

پوسته اصلی هیدروکن از دو بخش مجزا به نام تاپشل و باتمشل تشکیل شده است . تاپ شل بر روی باتم شل بسته شده و کانکیو داخل آن قرار می گیرد . باتم شل در حدود 2550 کیلوگرم وزن دارد و عمده قطعات و همچنین قطعات اصلی هیدروکن درون این قسمت قرار میگیرد . همچنین هوزینگ هیدروکن به این قسمت متصل می شود.

باتمشل
توضیحات تکمیلی محصول

پوسته اصلی هیدروکن از دو بخش مجزا به نام تاپشل و باتمشل تشکیل شده است . تاپ شل بر روی باتم شل بسته شده و کانکیو داخل آن قرار می گیرد . باتم شل در حدود 2550 کیلوگرم وزن دارد و عمده قطعات و همچنین قطعات اصلی هیدروکن درون این قسمت قرار میگیرد . همچنین هوزینگ هیدروکن به این قسمت متصل می شود. این روزها استفاده از انواع سنگ ها، بیشتر از گذشته به چشم می خورد. از این رو شما می توانید برای استفاده درست از انواع سنگ ها، آن ها را به اندازه ای که در نظر دارید، دربیاورید، به طور مثال در کارخانه های تولید کننده انواع سنگ ها، از دستگاه هایی بزرگ برای شکستن انواع سنگ ها، استفاده می کنند. از این رو استفاده از انواع سنگ شکن ها، می تواند به شما، در ساخت و تولید انواع سنگ ها کمک کند. از این رو دستگاه های سنگ شکن قابلیت این را دارند، که سنگ هایی که به صورت خام از طبیعت استخراج می شود، را به ابعادی که مد نظر شما است دربیاورد. بسیاری از افراد از انواع سنگ ها، در نمای ساختمان ها و فضاهای داخلی خانه خود استفاده می کنند. در این میان استفاده از انواع سنگ های آذرین، آتشفشانی ورسوبی بیشتر از همیشه به چشم می خورد.  در این میان باتمشل می تواند یکی از قطعات مهم، در فرآیند شکستن سنگ ها معرفی بشود.
 

باتمشل

 

باتمشل چیست و چه کاربردی دارد؟

 

به طور کلی دستگاه های سنگ شکن، از دو منبع اصلی برای شکستن سنگ تشکیل شده است، که محفظه اصلی آن باتمشل هیدروکن  است.  در این میان تاپشل هیدروکن، نیز به عنوان قطعه زیری در دستگاه های سنگ شکن قرار گرفته است. تاپشل هیدروکن  در قسمت بالایی دستگاه های سنگ شکن قرار دارد، تاپشل های هیدروکن، بر روی باتمشل های هیدروکن قرار می گیرد.

 

باتمشل ها در کدام فعالیت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد؟


به طورکلی از باتمشل ها، برای خرد کردن سنگ ها استفاده می شود. سنگ ها به طور کلی محکم و مستحگم هستند، از این رو اگر قصد دارید این قطعات محکم را خرد بکنید، بهتر است از انواع باتمشل ها، درون دستگاه های سنگ شکن استفاده کنید. از این نوع قطعات برای خرد کردن سنگ های معدنی محکم و با استقامت استفاده می شود.

باتم شل هیدروکن

باتم شل هیدروکن جزء حیاتی موجود در سنگ شکن های هیدروکن است که به طور گسترده در صنایع معدنی و سنگدانه برای خرد کردن و پردازش مواد مختلف استفاده می شود. پوسته پایینی نقش حیاتی در پشتیبانی از مجموعه میل اصلی و محفظه اجزای کلیدی سنگ شکن ایفا می کند.

باتم شل هیدروکن که معمولاً از مواد بادوام مانند فولاد یا آلیاژ ساخته شده است، یکپارچگی ساختاری و پایداری را برای سنگ شکن فراهم می کند. قسمت پایینی قاب اصلی سنگ شکن را تشکیل می دهد و اجزای مهمی مانند مجموعه خارج از مرکز، میل جلو و سیلندر هیدروست را در خود جای می دهد.

وظیفه اصلی پوسته پایینی هیدروکن پشتیبانی و توزیع وزن و نیروهای ایجاد شده در طول فرآیند خرد کردن است. این به عنوان یک پایه محکم عمل می کند، تراز و موقعیت محور اصلی و سایر اجزای حیاتی را حفظ می کند، عملکرد کارآمد و حداقل لرزش را تضمین می کند.

علاوه بر این، باتم شل هیدروکن سیلندر هیدروست را در خود جای داده است که وظیفه کنترل تنظیمات سمت بسته (CSS) سنگ شکن را بر عهده دارد. CSS به حداقل فاصله بین گوشته و سطوح مقعر اشاره دارد و اندازه محصول خرد شده را تعیین می کند. سیلندر هیدروست که در پوسته پایینی قرار دارد، امکان تنظیم CSS را فراهم می کند و اپراتورها را قادر می سازد تا عملکرد خرد کردن را بر اساس نیاز مواد بهینه کنند.

 

 ویژگی باتم شل هیدروکن 

به طور کلی دستگاه های سنگ شکن، باید ویژگی هایی داشته باشند، تا بتوان از آن ها بر خرد کردن سنگ های محکم و مقاوم استفاده کرد.
•    اصحکاک کمتر در تاپ شل هیدروکن
•    مقاومت بالا باتمشل هیدروکن
•    سیستم محافظتی اتوماتیک
•    سرعت خروج بالا
•    بازده بالا
•    خردایش سنگ ها، با اندازه های دقیق و درست

 

باتمشل هیدروکن باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

به طور کلی برای خرد کردن انواع سنگ ها، از دو دستگاه اولیه و ثانویه سنگ شکن استفاده می کنند. در این میان دستگاه های اولیه وظیفه دارند، که سنگ های درشت و بزرگ را به قطعات کوچکتری تقسیم کنند و سپس دستگاه سنگ شکن ثانویه وظیفه دارد که سنگ ها را به قطعات کوچکتر و مورد نظر مشتری خرد کند. در این میان در دستگاه سنگ شکن ثانویه، باتمشل هیدروکن موجود است، که سبب خردایش خوب سنگ ها می شود. هیدروکن ها، به عنوان دستگاه های ماسه ساز مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع دستگاه های سنگ شکن جهت خرد کردن سنگ های معدنی که محکم و سخت هستند، استفاده می شود. استفاده از تاپشل ها و باتمشل ها سبب شده که سنگ های معدنی به راحتی خرد و شکسته بشوند. تاپشل ها با دوازده پیچ اصلی به باتمشل هیدروکن متصل می شوند. باری که بر دستگاه سنگ شکن، در جهت خرد کردن سنگ ها وارد می شود باید از سمت بالا بر روی تاپشل ها وارد شود، تا بتواند سنگ ها را خرد کند. در برخی از موارد دیده شده است که از دستگاه سنگ شکن مخروطی، به عنوان سنگ شکن های اولیه برای خرد کردن انواع سنگ ها استفاده می شود. از این رو در این موارد باید تاپشل های داخل سنگ شکن تعویض شود، چراکه تاپشل های مورد استفاده در این نوع سنگ شکن ها با فرض ماسه ای کردن سنگ ها، مورد استفاده قرار می گیرد.
 

تاپشل

 

باتم شل مازندران

باتم شل جزء ضروری در سنگ شکن ها از جمله سنگ شکن های هیدروکن است که قسمت پایینی ساختار سنگ شکن را تشکیل می دهد. این پشتیبانی ساختاری را فراهم می کند و اجزای مختلف دیگری را در خود جای می دهد که نقش مهمی در عملکرد کلی و پایداری سنگ شکن ایفا می کند. باتم شل معمولاً از مواد محکمی مانند فولاد یا چدن ساخته می شود تا از دوام و مقاومت در برابر نیروهای وارد شده در طول فرآیند خرد کردن اطمینان حاصل شود. این برای تحمل وزن مجموعه سنگ شکن و مواد خرد شده طراحی شده است.

یکی از وظایف اصلی باتم شل این است که یک پلت فرم نصب برای مجموعه میل اصلی و مجموعه غیرعادی فراهم کند. این مجموعه ها وظیفه حرکت چرخشی سنگ شکن را بر عهده دارند که عمل خرد کردن را تسهیل می کند. علاوه بر این، باتم شل اغلب دارای دهانه ها و رابط های مختلف برای قرار دادن سایر اجزای مهم است. اینها ممکن است شامل مجموعه آب بند گرد و غبار، مهر و موم روغن، سیستم هیدروست و سایر اجزای جانبی باشد که به عملکرد صحیح سنگ شکن کمک می کند.

تاپشل مازندران

تاپشل جزء مهمی است که در ماشین آلات و تجهیزات مختلف از جمله سنگ شکن ها، آسیاب ها و سایر ماشین های سنگین یافت می شود. این به عنوان یک پوشش محافظ و عنصر ساختاری عمل می کند که به عملکرد و عملکرد کلی تجهیزات کمک می کند.

تاپشل معمولا از مواد بادوام مانند فولاد یا چدن ساخته می شود که به دلیل استحکام، دوام و مقاومت در برابر سایش و ضربه انتخاب می شود. این برای محصور کردن و محافظت از اجزای داخلی ماشین آلات، مانند محفظه خرد کردن، محفظه سنگ زنی یا سایر مناطق حیاتی طراحی شده است.

یکی از کارکردهای اصلی تاپشل این است که یک پلت فرم نصب برای اجزای ضروری در ماشین آلات فراهم کند. به عنوان مثال، در یک سنگ شکن، تاپشل  اغلب از منتل یا آستر کانکیو پشتیبانی می کند که وظیفه خرد کردن و پردازش مواد را بر عهده دارند. در یک آسیاب، تاپشل  ممکن است محفظه ای برای رسانه های آسیاب یا سایر اجزای دخیل در فرآیند آسیاب فراهم کند.

بازرسی و نگهداری منظم تاپشل برای اطمینان از یکپارچگی و عملکرد آن بسیار مهم است. سایش، آسیب یا خستگی در تاپشل  می تواند منجر به کاهش کارایی، به خطر افتادن ایمنی یا حتی خرابی تجهیزات شود. تعویض یا تعمیر به موقع تاپشل  برای حفظ عملکرد بهینه تجهیزات و جلوگیری از خرابی پرهزینه ضروری است.
 

 

مطالب کاربردی : 


 

دستگاه سنگ شکن چکش HS10 منگنزی بغل بند مثلثی نافی دار
  گیربکس صنعتی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار گیربکس کتابی
خرید سنگ شکن غلطک نوار نقاله سنگ شکن فکی
رولیک خرید قطعات سنگ شکن بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار
سلاکس فروآلیاژها خاک کوره
مواد ریخته گری چسب سیلیکات ماسه ریخته گری