دات نت نیوک
بغل بند سنگ شکن بهرینگر
صفاری

بغل بند سنگ شکن بهرینگر

بغل بند کوبیت از مهمترین قطعاتی است که در صنعت تجهیزات معدن استفاده می شوند. بغل بند سنگ شکن معمولا در کنار چکش سنگ شکن قرار می گیرد و عملیات خرد کردن سنگ را در دستگاه بسیار آسان می کند. بغل بندهای سنگ شکن در اندازه های مختلف برای دستگاه سنگ شکن تولید می شوند و انتخاب آن ها به صورت تخصصی برای دستگاه سنگ شکن بسیار اهمیت دارد. بغل بندها معمولا همراه با چکش های سنگ شکن استفاده می شوند. بغل بندهای 20*20 بازدهی دستگاه سنگ شکن را بالا می برد و کارفرما می تواند در مراحل کمتری به اندازه سنگ مورد نظر خود برسد. بغل بندهای دیگری نیز هستند که می توانند سنگ های سخت را از دستگاه سنگ شکن عبور دهند و در حالی که آسیب کمتری به بغل بند وارد شود. معدن داران برای انتخاب بغل بند مناسب باید به معادل رودخانه ای و کوهی توجه کنند زیرا تفاوت هایی میان سنگ های این معادن وجود دارد که در انتخاب بغل بند مهم است. در ادامه می خواهیم به بررسی انواع بغل بند بهرینگر HS و بغل بند نافی دار بپردازیم با ما همراه باشید.
 

 

 بغل بند بهرینگر HS

بغل بند ها برای سنگ شکن های بهرینگر در دو مدل نافی دار و ساده طراحی و تولید می شوند. انتخاب بغل بندها براساس نوع طراحی و ساخت سنگ شکن کوبیت است. از میان بغل بندهای ساده و نافی دار هزینه اولیه بغل بندهای نافی دار بسیار بالاست زیرا جزو بغل بندهای سنگین هستند و برای نصب روی جداره سنگ شکن نیاز به قطعه ای به نام استکانی دارند. از مهمترین مزایای بغل بندهای نافی دار می توان به طراحی پیشرفته این نوع از بغل بندها اشاره کرد که از آسیب پیچ جلوگیری می کند. این مسئله به مرور زمان برای کارفرما مقرون به صرفه خواهد بود و از مزایای بغل بندهای نافی دار به شمار می رود.

 

بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار

 

بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار در واقع همان بغل بند مربعی نافی دار است که از فولاد منگنز و فولاد منگنزی مولیبدن دار، چدن و چدن نایهارد تولید شده است. بغل بندهای نافی دار در مقایسه با بغل بندهای ساده قیمت بالاتری دارند زیرا طراحی و تولید آن ها پیشرفته تر از بغل بندهای ساده دستگاه های سنگ شکن بهرینگر است. به طور کلی تعداد هر دست از بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار 72 عدد است که وزن تقریبی هر یک از آن ها 23 کیلوگرم می باشد.
 

بغل-بند-۲۵×۲۵-نافی-دار
0

 

بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار

بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار یا همان بغل بندهای مستطیلی HS نیز همانند بغل بندهای مربعی از فولاد منگنزی مولیبدن دار یا فولاد منگنز، چدن نایهارد تولید  می شوند. تعداد هر دست از بغل بندهای مستطیلی نافی دار 12 عدد است که وزن تقریبی هر یک از بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار حدو 19 کیلوگرم می باشد. از کاربردهای مهم بغل بندهای نافی دار می توان به تسهیل عملیات خردکردن سنگ در دستگاه سنگ شکن اشاره کرد که به دلیل قرارگیری در کنار چکش سنگ شکن می تواند مراحل عملیات شکستن سنگ های معدنی را آسان تر کند. از این رو برای دستگاه های سنگ شکن با توجه به نوع طراحی آن ها از انواع بغل بندهای با ابعاد و اندازه مختلف استفاده می کنند.

 

بغل بند مثلثی نافی دار

 

بغل بند مثلثی نافی دار از فولاد منگنز یا فولاد منگنزی مولییدن دار و چدن نایهارد تولید می شود. تعداد بغل بند نافی دار مثلثی در هر ست 8 عدد است که وزن تقریبی هر یک از بغل بندهای مثلثی نافی دار 12 کیلوگرم است.   بغل بند مثلثی نافی دار تنها با یک پیچ در جداره کوبیت نصب می شود و تعداد آن ها با توجه به نوع و طراحی کوبیت های بهرینگر HS متفاوت است.
بغل بندهای سنگ شکن از مهمترین قطعاتی است که در تجهیزات دستگاه های سنگ شکن استفاده می شوند. بغل بندهای سنگ شکن به صورت ساده و نافی دار در بازار به فروش می رسند. بغل بندهای نافی دار در مقایسه با بغل بندهای ساده هزینه بیشتری دارند زیرا طراحی و تولید آن ها پیشرفته تر از بغل بندهای ساده است. بغل بندهای نافی دار نیز در ابعاد و اندازه ۲۰×۲۵ و ۲۵×۲۵ به بازار فروش عرضه می شوند. شرکت های تولید کننده تجهیزات سنگ شکن معادن با توجه به نوع دستگاه قطعات بغل بند را طراحی و تولید می کنند. شرکت ماکان سنگ شکن با فعالیت و تجربه گسترده در زمینه تولید و عرضه قطعات مهم دستگاه های سنگ شکن می تواند شما را در این زمینه کمک و راهنمایی کند. این مجموعه توانسته است تجهیزات مورد نیاز بازار داخلی و بین المللی را با کیفیت و استاندارد جهانی تامین نماید. چنانچه نیاز به مشاوره تخصصی در مورد خرید قطعات دستگاه سنگ شکن دارید می توانید با کارشناسان و مشاورین ما در این زمینه مشورت کنید. همکاران ما در هر زمان آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان می باشند.  

کاتالوگ بغل بند کوبیت

 

مطلب قبلی تاپ شل
مطلب بعدی چکش سنگ شکن بهرینگر
1029 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه