دات نت نیوک
بغل بند سنگ شکن بهرینگر HS
admin

بغل بند سنگ شکن بهرینگر HS

بغل بند HS

بغل بند بهرینگر HS

بغل بند در دستگاه های سنگ شکن به منظور محافظت از بدنه دستگاه در برابر ضربه و سایش ناشی از برخورد بار با بدنه بر روی ستگاه های سنگ شکن بسته می شوند . به همین منظور بغل بند ها در مدل های مختلف مناسب با مدل و جای مناسب در دستگاه تولید می شود که در صورت سایش و از بین رفتن هم تعویض راحتتری دارد و هم هزینه کمتری . همچنین بغل بند برای دستگاه HS  در دو جنس مختلف ساخته می شود که در ادامه توضیح داده می شود .

مدل های بغل بند بهرینگر HS

همانطور که در بالا توضیح داده شد بغل بند های بهرینگر HS بمنظور مناسب بودن برای انواع دستگاه در دو نوع نافی دار و بدون ناف تولید می شود . که انتخاب هر کدام از این دو نوع کاملا بسته به ساخت دستگاه و سلیقه مصرف کننده دارد . 

انواع بغل بند بهرینگر HS

بغل بند های بهرینگر HS بسته به جای قرار گرفتن در دستگاه در انواع مختلفی ساخته می شود که هر کدام از آنها دارای مدل ناف دار و بدون ناف می باشند و عبارتند از :

بغل بند 25*25 ، بغل بند 20*25 ، بغل بند مثلثی و بغل بند دو سوراخ که به آن به خاطر بسته شدن بر بوی جا سندانی ، رویه سندان هم گفته می شود .

بغل بند های بهرینگر HS  در دو نوع جنس مختلف نیز ساخته می شوند . نوع اول و معمول آن چدنی می باشد که در چدن سیاه ساخته شده و بزرگترین حسن آن نسبت به نوع دیگر قیمت بسیار مناسب آن می باشد . نوع دیگر که بخاطر قیمت بالای آن به طور معمول استفاده نمی شود جنس فولاد منگنزی می باشد که سایش آن بسیار پایین می باشد و مدت زمان تعویض بغل بندها را طولانی تر کرده که همین مدت زمان طولانی تعویض آن را صرفه کرده است .

مطلب قبلی بوش اسپایدر هیدروکن
مطلب بعدی لاستیک ماسه شور
257 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فایل ها برای دانلود