بغل بند سنگ شکن بهرینگر HS
admin
/ دسته ها: محصولات, بهرینگر

بغل بند سنگ شکن بهرینگر HS

بغل بند در دستگاه های سنگ شکن به منظور محافظت از بدنه دستگاه در برابر ضربه و سایش ناشی از برخورد بار با بدنه بر روی ستگاه های سنگ شکن بسته می شوند . به همین منظور بغل بند ها در مدل های مختلف مناسب با مدل و جای مناسب در دستگاه تولید می شود که در صورت سایش و از بین رفتن هم تعویض راحتتری دارد و هم هزینه کمتری . همچنین بغل بند برای دستگاه HS  در دو جنس مختلف ساخته می شود که در ادامه توضیح داده می شود.

 

بغل بند

همانطور که می دانید بغل بند انواع مختلفی دارد و در دستگاه های سنگ شکن جهت محافظت از بدنه دستگاه سنگ شکن در برابر سایش و ضربه ناشی از اصابت بار با بدنه بر روی دستگاه بسته می شود. مدل های مختلف بغل بند در دستگاه سنگ شکن در محل مناسب تولید می شود در ادامه به انواع بغل بند و مدل های مختلف آن می پردازیم.

مدل های بغل بند بهرینگر HS

همانطور که در بالا توضیح داده شد بغل بند های بهرینگر HS بمنظور مناسب بودن برای انواع دستگاه در دو نوع نافی دار و بدون ناف تولید می شود . که انتخاب هر کدام از این دو نوع کاملا بسته به ساخت دستگاه و سلیقه مصرف کننده دارد.

 

انواع بغل بند بهرینگر HS

بغل بند های بهرینگر HS بسته به جای قرار گرفتن در دستگاه در انواع مختلفی ساخته می شود که هر کدام از آنها دارای مدل ناف دار و بدون ناف می باشند و عبارتند از :

بغل بند 25*25 ، بغل بند 20*25 ، بغل بند مثلثی و بغل بند دو سوراخ که به آن به خاطر بسته شدن بر بوی جا سندانی ، رویه سندان هم گفته می شود. بغل بند های بهرینگر HS  در دو نوع جنس مختلف نیز ساخته می شوند . نوع اول و معمول آن چدنی می باشد که در چدن سیاه ساخته شده و بزرگترین حسن آن نسبت به نوع دیگر قیمت بسیار مناسب آن می باشد . نوع دیگر که بخاطر قیمت بالای آن به طور معمول استفاده نمی شود جنس فولاد منگنزی می باشد که سایش آن بسیار پایین می باشد و مدت زمان تعویض بغل بندها را طولانی تر کرده که همین مدت زمان طولانی تعویض آن را صرفه کرده است.

 

 

 

 

مطالب کاربردی : 


 

دستگاه سنگ شکن چکش HS10 منگنزی بغل بند مثلثی نافی دار
  گیربکس صنعتی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار گیربکس کتابی
خرید سنگ شکن غلطک نوار نقاله سنگ شکن فکی
رولیک خرید قطعات سنگ شکن بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار
سلاکس فروآلیاژها خاک کوره
مواد ریخته گری چسب سیلیکات ماسه ریخته گری

 

مطلب قبلی ناودانی فک
مطلب بعدی لاستیک ماسه شور
1922 رتبه بندی این مطلب:
5.0

فایل ها برای دانلود

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید