گیربکس کتابی

گیربکس های SN بر اساس مقدار قدرتی که میتوانند انتقال بدهند، تقسیم بندی می شوند. این نوع گیربکس ها بیشتر برای انتقال نیروی الکتروموتور به غلطک متحرک و همچنین تغییر دادن میزان دور الکترو موتور استفاده می شوند. نسبت تغییر گیربکس کتابی یک به 7 می باشد .گیربکس کتابی از قطعات مختلفی مانند پوسته ، شفت ، نافی ، چرخ دنده و بوش ساخته می شوند .پوسته گیربکس های کتابی از آلومینیوم ساخته می شود.

گیربکس کتابی از مدل ها و نمونه های گیربکس صنعتی می باشد . این گیربکس به این دلیل که دارای قابلیت های ویژه است و جایگزین مناسبی برای نمونه های مشابه موجود در بازار، فروش بالایی دارد. ممکن است به جای این نام شما بتوانید نام های دیگری مثل گیربکس نود درجه، گیربکس حلزونی و گیربکس nmrv در بازار به فروش می رسد.قیمت مناسب گیربکس های چینی و کیفیت قابل قبول این نوع گیربکس ها باعث شده است مورد استقبال افراد باشد.

گیربکس کتابی
توضیحات تکمیلی محصول

انواع گیربکس SN 

گیربکس SN براساس سایز و اندازه و از همه مهمتر میزان قدرتی که میتوانند انتقال دهند به 4 نوع تقسیم می شوند.

1 - گیربکس SN 1  که ضعیف ترین و همچنین ارزان ترین نوع گیربکس کتابی می باشد . 

2 - گیربکس SN 2 که از نظر جسه کمی بزرگتر از گیربکس SN 1 می باشد و از آن قوی تر است . گیربکس SN 2 دارای شافت 30 و بوش 35 میلیمتر می باشد.

3 - گیربکس SN 3 که بخاطر قیمت مناسب نسبت به نیروی کافی متداول ترین نوع گیربکس کتابی می باشد . شافت گیربکس SN 3 در حدود 35 و بوش آن 50 میلیمتر می باشد.

4 - گیربکس SN 4 که در واقع قوی ترین گیربکس این دسته می باشد و همچنین گرانترین 

لازم به ذکر است که دنده های این نوع گیربکس از جنس چدن می باشد و شرکت ماکان سنگ شکن قادر به تولید گیربکس هایی با دنده فولادی نیز هست که این نوع گیربکس دارای طول عمر بیشتر و مقاومت بالاتر و همچنین قیمت بالاتری در مقایسه با نوع دنده چدنی گیربکس کتابی می باشد.

 

مطالب کاربردی : 


 

دستگاه سنگ شکن چکش HS10 منگنزی بغل بند مثلثی نافی دار
  گیربکس صنعتی بغل بند ۲۰×۲۵ نافی دار گیربکس کتابی
خرید سنگ شکن غلطک نوار نقاله سنگ شکن فکی
رولیک خرید قطعات سنگ شکن بغل بند ۲۵×۲۵ نافی دار
سلاکس فروآلیاژها خاک کوره
مواد ریخته گری چسب سیلیکات ماسه ریخته گری