دات نت نیوک
تلفن 02155145702
موبایل 09123168508
ماسه ساز راک اند راک
SuperUser Account

ماسه ساز راک اند راک

ماسه ساز راک اند راک

دستگاه سنگ شکن راک اند راک به عنوان سنگ شکن ثانویه مورد استفاده قرار می گیرد .دستگاه ماسه ساز سانتریفیوژ یا راک اند راک دارای قابلیت تولید بار ترکیبی به صورت چند وجهی ، مطابق با آخرین استانداردهای تولید شن و ماسه دنیا جهت استفاده در آسفالت و بتن را دارا می باشد .

همچنین دستگاه راک اند راک در خردایش سنگ های سخت مانند فلدسپات ، سیلیس ، دولومیت و غیره کاربرد فراوان دارد .

سنگ شکن های ضربه ای عمودی تولیدی گروه بازرگانی ماکان سنگ شکن با تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته می شوند و از نوع ماسه ساز خود شکن می باشد . سیستم خردایش دستگاه راک اند راک به صورت خودشکن است . در این نوع ماسه ساز ها در اثر برخورد با سرعت بالا به یکدیگر شکسته شده و تبدیل به ماسه می شوند . این دستگاه جهت خردایش مصالح ریز دانه مورد استفاده قرار می گیرد . نحوه کارکرد این دستگاه توسط پرتاب بار به بار در حال ریزش به صورت آبشاری با سرعت زیاد حول محور عمودی است . ظرفیت بالای تولید ماسه از ویژگی های برچجسته دستگاه راک اند راک می باشد .

لازم به ذکر است تمامی چکش های دستگاه راک اند راک از جنس تنگستن کارباید بوده و روتور که حیاتی ترین قسمت این دستگاه می باشد از جنس هاردوکس ساخته می شود .

این دستگاه جهت خردایش مصالح زیردانه 6 تا 30 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد . محصول دستگاه ماسه ساز راک اند راک از 0 تا 6 میلیمتر و در حدود 25 تا 30 تن در ساعت در شرایط ایده آل می باشد.

مطلب قبلی روتور ماسه ساز خرگوشی
مطلب بعدی الماس راک اند راک
266 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه