دات نت نیوک
توری فولادی
کارشناس ایران سایت
/ دسته ها: محصولات, سرند

توری فولادی

سالیان زیادی است که بشریت با کشف فلزات از جمله فولاد توانسته است تغییرات زیادی را در ساختار زندگی خود به وجود بیاورد. فولاد یکی از فلزات مقاوم به شمار می رود که هرگز در برابر حرات و یا رطوبت آسیب نمی بیند. همین امر سبب شده است که بتوانیم از این فلز در موارد مختلفی استفاده کنیم. این فلز ظاهر بسیار زیبا و درخشانی دارد و وقتی در محیط استفاده می شود چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. تمامی این ویژگی ها سبب شده اند که استفاده از این فلز مورد توجه انسانها قرار گیرد. یکی از ابزارهایی که با استفاده از فولاد ساخته می شود توری فولادی است. در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد این توری در اختیار شما قرار دهیم. 
 

توری فولادی

 

انواع توری فولادی

اولین سوالی که ممکن است در مورد این توری ها به ذهن شما خطور کند این است که آیا این محصول انواع مختلفی دارد! در پاسخ به این سوال باید بگوییم با توجه به این موضوع که این توری مصارف مختلفی دارد، جای تعجب نیست که انواع متفاوتی از این توری در بازار موجود باشند. انواع توری فولادی به شرح زیر هستند:

  • توری جوش یا مش 
  • توری حصاری
  • توری گابیون 
  • تورسی پرسی 

 

مصارف مختلف توری فولادی 

در این قسمت تلاش می کنیم تا شما را با مصارف این توری ها آشنا کنیم.
توری به عنوان حصار برای محافظت از محیط
همانطور که ممکن است از قبل بدانید این توری یکی از محصولاتی که از آن می توان در فضاهای مختلفی استفاده کرد. یکی از پرکاربردترین مصارف این توری به عنوان فنس و یا حصار کشی در باغ ها و زمین های ورزشی است. این فنس ها به قدری محکم هستند که به راحتی نمی توان آنها را با قیچی از یکدیگر جدا کرد و این موضوع نقش بسیار مهمی در برقراری امنیت در محیط دارد.  همچنین از این توری می توان به عنوان حفاظ در فرودگاه ها و یا مراکز مهم دیگر استفاده کرد. با توجه به این موضوع که فولاد فلزی مقاوم است و به راحتی دچار فرسودگی نمی شود، امروزه توری های فولادی به یکی از تجهیزات مهم در فضاهای امنیتی تبدیل شده اند. 

 

انواع توری فولادی

 

قفس حیوانات 

مقاومت بالای فولاد سبب شده است که توری های فولادی به عنوان لایه ای محافظ در قفسه حیوانات مورد استفاده قرار گیرد. حیوانات درنده مانند شیر و یا پلنگ که قدرت بدنی بالایی دارند هرگز نمی توانند قفسه فولادی را از بین ببرند و همین امر نقش مهمی در برقراری امنیت در فضای باغ وحش ها و یا لابراتورهایی دارد که حیوانات را نگهداری می کنند. 

 

مهارسنگ ها در سد سازی 

سد سازی یکی از فعالیت های پیچیده ای که نیاز به متریال های مختلفی دارد تا بتواند نیروی آب را مهار کند. یکی از متریال هایی که در این قسمت مورد استفاده قرار می گیرد، توری فولادی است. این توری ها مقاومت سد را بالا می برند و نقش موثری در مهارسازی نیروی آب دارند. 
مصارف دیگر توری فولادی 
از مصارف دیگر این توری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آرماتور 
  • ایجاد دیوار حائل
  • مصارف ساختمان سازی 
  • به عنوان فنداسیون در کف ساختمان 
  • در داخل بتون برای مصارف مختلف 
  • لایه محافظ در ساختمان های در حال ساخت 

یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از توری های فولادی مورد توجه قرار گیرد طول عمر بالای آن است و این موضوع می تواند برای کسانی که در صنعت ساختمان سازی و یا ساخت سازه های مختلف فعالیت دارند مهم باشد. تمامی این امور سبب شده اند این توری به یکی از متریال های اصلی ساخت و ساز تبدیل شود.

 

نصب توری فولادی سرندی

توری سرندی یکی از محصولات ویژه صنعت ساختمان سازی است که برای اهداف مختلفی از جمله غربالگری مواد مورد استفاده قرار می گیرد. در محیط های ساختمانی رطوبت و گرد و خاک زیادی وجود دارد و این موارد هرگز بر روی فولاد اثر نمی گذارند. اگر می خواهید از توری های فولادی در محیط های ساختمانی خود استفاده کنید، باید با نصب نصب توری فولادی آشنا باشید. بهتر است برای اینکار با افراد متخصصی که در این زمینه فعالیت فعالیت دارند در تماس باشید و از آنها مشاوره بگیرید. این امر به شما کمک می کند تا از این متریال ها بهترین استفاده را ببرید. 
 

توری به عنوان حصار برای محافظت از محیط

 

قیمت توری فولادی

با توجه به این موضوع که توری های فولادی یکی از محصولاتی هستند که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند، جای تعجب نیست که شاهد سوالاتی نظیر قیمت توری فولادی سرندی باشیم. بهتر است بدانید که قیمت این محصولات به فاکتورهای متفاوتی از جمله متراژ محصول، نوع محصول و ضخامت فولادی که در آنها به کار رفته است بستگی دارد. بنابراین، قبل از استعلام قیمت مشخصات محصولی را که می خواهید سفارش دهید مشخص سازید. سپس به مراکز معتبر فروش محصولات ساختمانی مراجعه کنید. کلیه محصولاتی که در مراکز معتبر به فروش می رسند بر طبق استانداردهای بین المللی تولید شده اند و این موضوع نقش مهمی در کیفیت این توری ها دارد. 
جمع بندی 
تا به اینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد انواع توری فولادی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید، فولاد یکی از فلزاتی است که طول عمر بسیار بالایی دارد و در برابر دما و رطوبت آسیب نمی بیند. از این محصول می توان در صنایع ساختمان سازی، سد سازی و یا ساخت قفس و محافظ نیز استفاده کرد. فاکتورهای مختلفی از جمله متراژ محصول در قیمت آن اثر می گذارند و شما برای خرید تنها باید به مراکز معتبر مراجعه کنید.
 

مطلب قبلی توری آهنی
مطلب بعدی چکش ماسه ساز خرگوشی
728 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه